Özel Franke Servis Ataşehir 7/24 Hizmetinizde!

Özel Franke Servis Başakşehir ile tanıştınız mı? Franke marka ürün kullanıcılarının büyük bir kısmı bu firmayı yakından tanıyordur diye düşünüyorum ve bu firmanın kalitesine de güveniyor. Özel servis olması sizleri tedirgin ediyor bunu biliyorum ve ben de sizler gibi ilk zamanlar yetkili servis hizmetlerinden faydalanmayı tercih ediyordum ancak bir süre sonra kalitenin düştüğünü fark ettim ve alternatifleri tercih etmek istedim.

Sektörde yüzlerce özel servis firması var ancak kalite bazında bir değerlendirme yapıldığında ne yazık ki yetkili servis firmalarından iyi olmadıklarını görebiliyoruz ancak yazımın başında bahsi geçen firma ile bir kıyaslama yaptığınızda sizler de kimin daha iyi olduğunu göreceksiniz.

İstanbul Franke Servisi – 444 78 56 AYNI GÜN HİZMET!

Bu sektörde benim aradığım tek şey kalite arkadaşlar çünkü tonlarca para verip ürün satın alıyorum ve bu ürünleri birilerine teslim etmem gerekiyorsa, o insanlar ya da o firma bana kaliteyi sunmak zorunda. İşte bu kaliteyi ve samimiyeti bana en iyi şekilde sunan bir firma varken başka bir adresten hizmet almak istemiyorum. Sizler de daha kusursuz servis hizmeti almak ve daha iyisine sahip olmak isterseniz hemen harekete geçin ve telefonlarınızın başında yerinizi alın.

Yetkili isimler ile yapacağınız görüşmelerde zaten sorununuz detaylı bir şekilde dinlenecek ve adres bilgileriniz alınarak servis kayıtlarınız da oluşturulacaktır. Randevu alırken müsait olduğunuz saatler soruluyor ve uygun olduğunuz bir zaman diliminde evlerinize ya da ofislerinize geliyorlar. Ben bugüne kadar geç kaldıklarını ya da herhangi bir bahane ile ileri bir tarihe attıklarını görmedim. Sizler de firmayı tanımak ve bilgi almak adına arayabilir ve güler yüzlü yetkili isimler ile konuşarak eğer merak ettikleriniz varsa da sorabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 88 48