Altus Çamaşır Makinesi Programı Bitirmiyor

Çamaşır makineniz programı uzunca bir süre bitirmiyor ve bunu sık sık tekrar ediyorsa eğer yapmanız gerekenler aşağıdaki gibi olacaktır.

Altus Çamaşır Makinesi Programı Bitirmiyorsa İşte Çözümü

  • Çamaşır makinelerinizin hemen arkasında su girişi ve aynı zamanda su çıkışını gerçekleştiren hortumlar yer alıyor. Bu hortumların doğru bir şekilde uzanıp uzanmadığını kontrol etmenizde fayda var. Eğer bir yırtılma ya da kıvrılma durumu söz konusu ise bu sorunu yaşamanız gayet normaldir.
  • Ön kapağın kapalı olup olmadığından emin olun. Kapağı tam olarak kapattıktan sonra çamaşır yoğunluğuna da göz atmanızı rica ediyoruz. Eğer kapasitesinden daha fazla yükleme yaptıysanız bu sorunu yaşayabilirsiniz. Aynı durum az çamaşır koymak ile alakalı da olabilir.
  • Açma kapama düğmesine birkaç saniye basılı tutarak programı iptal edebilir ve bu uygulamayı birkaç kez tekrar edebilirsiniz. Muhtemelen sorun çözülmüş olacaktır.

Tüm bu adımlara rağmen doğru sonuç elde edemiyor ve sorunun devam ettiğini gözlemliyorsanız eğer parça destekli bir hizmete ihtiyacınız olabilir. Altus Servis ekipleri her daim yanınızda ve randevu taleplerinize doğrudan yanıt vereceklerdir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 88 48