Altus Çamaşır Makinesi Isıtmıyor

Altus çamaşır makinesi ısıtmıyor ise bunun bazı nedenleri olabilir. Makineniz zaman içerisinde ne kadar çok kullanılırsa buna bağlı olarak birtakım sorunlar da yaşayabilir. Bu durumda önemli parçaları eskitebilir veya bozabilir. Bozulan parçalar ise makinenizin çalışmamasına neden olur.

Bu gibi bir durumda muhakkak teknik servisimizle iletişime geçerek durumu anlatmalısınız. Firmamız makinenizin düzeltilerek tekrar çalışması için titiz bir şekilde çözüm getirecektir.

Altus Çamaşır Makinesi Isıtmıyor Sorununu Giderme

Altus çamaşır makinesi ısıtmıyor sorununu giderme için musluk suyunun kalitesinin ölçülmesi gerekir. Kalitesiz musluk suları makinenize hazar vererek suyu ısıtmaz. Sorunun giderilmesi için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Suyun yeteri kadar sıcak olmaması doğru ayarların yapılmamasıyla da bağlantılıdır. Makinenizin mod ve sıcaklık ayarlarını kontrol edin.
  • Yanlış bağlantı yapmak makinenizin bu hatayı vermesine sebep olabilir. Dolayısıyla makinenizin düzgün bir şekilde bağlandığına emin olun.
  • Sistemsel bir arıza olabileceğini de unutmayarak yanlış müdahalelerden kaçının.

Makinenizin suyu ısıtmaması ciddi bir hasara da yol açabilir. Bu yüzden bu sorunla karşılaşmanız halinde firmamızla iletişime geçiniz.

ALTUS SERVİS - ÖNERİ - ŞİKAYET

Mesajlarınıza geri dönüşler en kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

Altus Servis Numarası :

444 88 48

Çalışma Saatleri:

Pazartesi : 08:00 – 22:00
Salı : 08:00 – 22:00
Çarşamba : 08:00 – 22:00
Perşembe : 08:00 – 22:00
Cuma : 08:00 – 22:00
Cumartesi : 08:00 – 22:00

444 88 48