Altus Çamaşır Makinesi Deterjan Almıyor

Altus marka çamaşır makineniz deterjan almıyorsa ya da bir kısmını dışarıya atıyorsa sizler de aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz…

  • Su basıncının yeterli seviyede olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Su basıncının düşük olması durumunda bu tür sorunlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz ve bu gayet normal bir durumdur.
  • Bir diğer neden ise su giriş hortum filtrelerinde yer alan sorunlardır. Müdahale etmek için yeterli bilgi ve donanıma sahip değilseniz eğer lütfen servis hizmeti alınız. Aksi takdirde sorun daha büyük ve ciddi bir seviyeye taşınacaktır.
  • Deterjan gözünü kontrol etmenizi rica edeceğiz. Eğer bu bölge aşırı bir şekilde kirlenmişse de bu sorunu yaşamanız oldukça normal. Gerekli temizlik işlemi yapıldıktan sonra sorunu d çözümlemiş olacaksınız.
  • Evinizdeki su basıncını da kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz ve düşük basınç ile birlikte makinenin bu sorunu yaşaması normal kabul ediliyor.

Tüm bu işlemlere rağmen sorunu çözemediğinizi düşünüyorsanız sizler de Altus Servis ekiplerinden hizmet alabilir ve işi profesyonellere teslim edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 88 48