Altus Buzdolabı E4 Hatası

E4 hata kodu ile karşı karşıya geldiğiniz takdirde ısıtıcı hatası aldığınızı da belirtmek isteriz. Bireysel olarak yapılabilecek çok fazla şey yok ve servis desteği almak kesinlikle daha sağlıklı olacaktır. Bu sorun daha çok kullanıcı hatasına bağlı olarak gelişme kaydediyor. Elektriğin yetersiz gelmesi ev cihaza ulaşırken sık sık kesinti yaşaması da ısıtıcı arızasına sebebiyet verebilir.

Altus Buzdolabı E4 Hatası

Çözümü ise yedek parça desteği ile birlikte mümkün. Altus Servis ekibinden bu konuda yardım alabilirsiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra uygun yedek parçanın monte edilmesi sonucunda sorun giderilecek ve sizler de dolaplarınızı eskisi gibi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edeceksiniz.

E4 hatası birçok buzdolabı markası için benzer bir sorunu karşımıza çıkartıyor. Isıtıcı arızası ile karşı karşıya geldiğinizde amatörce müdahaleler yapmaktan kaçının çünkü bu müdahaleler makineye daha fazla zarar verecek ve maddi zararı da belli oranda arttıracaktır.

Servis desteği almak her zaman için önceliğiniz olmalıdır ve zaten kısa süre içerisinde sorun hakkında sizlere de bilgi veriliyor ve süreç başlatılıyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 88 48