Kartal Ariston Teknik Servisi

Özel servis merkezlerinin en çok tercih edilen adreslerinden bir tanesinin bu başarıyı nasıl elde ettiğini ve nende tercih edilmesi gerektiğini gelin hep birlikte görelim:

Ürün Parça Desteği ve 1 Yıl Garanti Hizmeti:
Ariston Servisi merkezinin sizlere sunduğu en büyük avantajlardan biri parça desteği ve garanti hizmetidir. Yedek parça değişimi yapılmış ise ürünleriniz 1 yıl boyunca firmanın koruması altına alınır ve meydana gelebilecek farklı sorunlarda gerekli destek sunulur. Ürün parça desteği de diğer firmalarda olduğu gibi günlerce beklemenize gerek duymadan sizlere sunulacak destektir. Ürünlerinizin ihtiyacı olan orijinal parçalar kısa sürede temin edilerek ürününüze takılır.

7/24 Online Çağrı Merkezi:
Servis merkezlerinin en büyük sıkıntılarından bir tanesi de müşterilerine gerekli teknik destek hizmetini sunamıyor olmalarıdır ancak Ariston Servis Kartal bu soruna en iyi şekilde çözüm bulmuş durumda ve online çağrı merkezi ekibi ile haftanın her günü sorularınıza gerekli cevabı veriyor ve arıza bildirimlerinizi en iyi şekilde kayıt altında tutuyor. Yetkili isimlere 444 78 56 numaralı telefondan ulaşabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Alanında Uzman Profesyonel Teknik Ekip:
Sektörün en iyilerinden oluşan bir ekiple hizmet veren firma sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretebilmek ve sizlere daha sağlıklı hizmet verebilmek adına kadrosunu da her geçen gün güçlendiriyor ve takviyeler ile birlikte sektörün en iyi ekibini oluşturmaya devam ediyor. Pratik çözümler ve fark yaratan işlemler için sizler de bu ekipten yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 88 48