Altus Çamaşır Makinesi Işıkları Yanıp Sönüyor

Işıklar yanıp sönüyor fakat herhangi bir şekilde makine kendini başlatmıyorsa kapağın tam olarak kapalı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. bu dikkatsizliği birçok kullanıcı yapmaya devam ediyor. Tık sesini duymanız gerekiyor ve kapağın kapalı olduğunu bu sayede daha kolay anlayabilirsiniz. Kapak tam olarak kapalı ve ışıklar hala yanıp sönmeye devam ediyorsa aynı şeyi deterjan kapakları için de yapabilirsiniz.

Deterjan koyduğunuz kapakların tam olarak kapalı olması gerekiyor aksi takdirde ışıklar yanıp sönmeye devam edecek ve bu esnada makine kesinlikle başlamayacaktır.

Makinenizin açık ya da kapalı olduğunu kontrol eden termiklerde de sorun gözlemlenebilir. Eğer bu tür bir sorun söz konusu ise ne yazık ki bireysel olarak yapabileceğiniz bir müdahale yoktur.

Altus Servis ekiplerini arayarak bir an önce randevu almanızı rica ve tavsiye ediyoruz. Donanımsal parçaların değiştirilmesi ve yedek parça temini ile birlikte bu sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak mümkün ve çok fazla ödeme yapmanıza da gerek kalmayacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 88 48