Altus Bulaşık Makinesi Pervane Dönmüyor

Fıskiyeye su gitmediği takdirde pervanenin dönmesi ve bulaşık makinelerinizin sağlıklı bir şekilde çalışması beklenemez. Kullanıcı hatası ya da düzenli bakım yapılmaması nedeni ile bu sorun karşınıza çıkabiliyor. Ne yazık ki bireysel olarak yapabileceğiniz herhangi bir müdahale bulunmuyor. Bu tür durumlarda mutlaka profesyonel servis desteği almak zorundasınız.

Bu sorun ile karşı karşıya geldiğinizde makinelerinizi ısrarla çalıştırmaya devam etmeniz ise makinelerinize daha fazla zarar verecektir. Pervanenin dönmediğini tespit ettiğinizde hiç vakit kaybetmeden servis ekiplerini arayın ve randevu taleplerinizi iletin. Yüksek ihtimalle parça değişimi teklifi sunulacak ve onayınız ile birlikte değişim kısa süre içerisinde yapılacaktır.

Düzenli bakımın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görebiliyoruz ve düzenli bakım hizmeti alan kullanıcıların bu sorun ile karşı karşıya gelmediklerini de bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Fıskiye pompasına bağlı olarak gelişme kaydeden bu sorun, parça değişimi ile birlikte kısa süre içerisinde çözümleniyor ve sizler de makinelerinizi kaldığınız yerden kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 88 48