1 Yıl Garantili Ariston Servisi

Beyaz eşya satın almada önce birçok araştırma yaptım ve bu araştırmalarım daha çok hangi markanın hangi konularda hizmet verdiği şeklinde oldu. Servis hizmetleri benim için büyük önem taşıyor çünkü birçok markada yaşadığım sıkıntı beni bu konuda tecrübe sahibi yaptı ve artık servis hizmeti sunmayan, ya da bu hizmeti sorunlu bir şekilde müşterilerine sunan markalardan uzak durmaya çalışıyorum.

Ariston bu konuda kaliteli destek hizmeti sunuyor ve kullanıcı yorumları da bu doğrultuda! Satın aldığım Ariston marka ürünlerim için düzenli olarak servis hizmetleri alıyorum doğrudur ancak yetkili servis firmalarından değil, özel servis firmalarından… İstanbul Ariston Servisi bu konuda bana fazlasıyla yardımcı oluyor ve kaliteli çalışmaları ile de benim gibi birçok kişiye hizmet sunmaya devam ediyor.

Ariston marka ürünlerinizden daha fazla verim alabilmek ve kaliteyi daha uzun süre kullanabilmek için sizler de İstanbul Özel Ariston Teknik Servis adresine ulaşabilir ve kaliteyi kendi gözünüzle görebilirsiniz.Ariston kalitesine güveniyorum ve bu kalite ile birlikte servis firmasına da güveniyorum çünkü ne zaman firmayı arasam bana her seferinde yardımcı oldular ve hiçbir zaman olumsuz geri bildirimde bulunmadılar.

İstanbul’da ikamet edenler ve Ariston marka ürün kullananlar, bu firma sizin de kurtarıcınız olabilir diye düşünüyor ve firmaya ait olan çağrı merkezi numarasını siz değerli okurlarıma sunuyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 88 48